Powiało nowością!

/
10 Komentarzy

Moi drodzy!
Minęło prawie trzy lata, odkąd pojawiłam się na bloxie i zaczęłam tworzyć Manufakturę Radości. Pisanie wciągnęło mnie niesamowicie, blog stał się integralną częścią mojego życia i spotkania z Wami, poprzez słowa które tu zostawiam stały się moim małym uzależnieniem i codzienną potrzebą.  Że o przyjemności – jako integralnej części pisania  nie wspomnę;) Nic nie stoi w miejscu, rzeka płynie, świat się zmienia. Ja też mam potrzebę pewnych zmian -  większej elastyczności w prowadzeniu Manufaktury, możliwości ingerencji w jej wygląd, układ i redagowanie treści, które się tu pojawiają. Dlatego postanowiłam przenieść bloga. Mam nadzieję, że nowe miejsce i nowa szata graficzna przypadną Wam do gustu. Będę jeszcze nad nią pracować, proszę więc bardzo o wyrozumiałość dla moich testów i pewnych graficznych fanaberii, które mam ochotę wypróbować.
Zdecydowałam się przenieść całego bloga. Proces ten z racji tego, że jest niemożliwy z automatu, będzie trwał zapewne kilka tygodni. Aby nie wprowadzać zamieszania i przyzwyczajać Was do nowego adresu nowe wpisy będą pojawiały się już wyłącznie w nowym miejscu. Zmieńcie koniecznie ustawienia w ulubionych!
Serdecznie zapraszam! Cieszę się, że jesteście!


Zobacz również

10 komentarzy:

 1. Ja za chwilę też ten krok zrobię:)
  Fantastycznego blogowania Ci życzę w nowym miejscu!:)

  P.s może jeszcze tylko dałoby się zlikwidować weryfikację...?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Sowo!
  Chodzi o dodawanie komentarzy? Z tego co widzę, można anonimowo, nie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Chodzi o to, żeby dodawać komentarz bez tej obrazkowej weryfikacji i udowadniania, że nie jest się robotem.

  OdpowiedzUsuń
 4. ojciec.karmiacy17 sierpnia 2012 13:02

  zaskoczyłaś mnie kompletnie, aż nie wiem co myśleć;) powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. :) Myśleć dobrze Ojcze, tylko tak:)))))Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już Cię mam w rss'ach w nowym miejscu. Bardzo podoba mi się, że przenosisz całego bloga, podziwiam. Mi też czytelnicy sugerują, żebym się przeniosła w bardziej cywilizowane miejsce, ale za leniwa jestem. Jakbym miała całość przenosić, to byłoby to ponad 500 wpisów. Brr...

  OdpowiedzUsuń
 7. Aneta, ja mam 537 bodaj:) Jest co robić, ale myślę, że przez kilka tygodni się zrobi:)))Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

 8. I ja wkleiłam nowy adres u siebie.
  Życzę wielu miłych chwil na nowym miejscu :)

  Też zmieniłam niedawno adres i choć sama tego nie dokonałam - wiem, że można jakoś zadziałać by to Blogger przeniósł zawartość z jednego adresu na drugi (bez konieczności wklejania każdego wpisu samodzielnie). Niestety nie pomogę w szczegółach ale taka opcja gdzieś jest w ustawieniach.

  Pozdrawiam ciepło :) M.

  OdpowiedzUsuń
 9. Blog o poranku,
  niestety opcja importu/ eksportu z bloxa na bloggera nie działa :( Przeczytałam masę informacji na ten temat, przeszukałam google i wygląda na to, że nie ma innej opcji :)Dam radę:) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Twoje komentarze są dla mnie bardzo cenne. Zostaw znak, że byłeś, podziel się swoim doświadczeniem, pamiętaj o empatii.
Komentarze są moderowane.
Dziękuję :)