Współpraca

/
0 Komentarzy
Manufaktura Radości to najbogatszy w polskiej Blogosferze serwis poświęcony w całości psychologii, rozwojowi osobistemu i szczęśliwemu życiu. Spotkasz tu optymistów, ludzi cieszących się życiem i takich, którzy mają odwagę, aby wybierać po swojemu. Lubimy to co przyjemne i zdrowe: podróże, dobre jedzenie, dom, książki i pyszną kawę. A także wiele więcej. Życie ma wiele barw i wiele odcieni, staramy się je wszystkie widzieć.KONTAKT:

Jeśli masz pomysł na ciekawą współpracę, napisz do mnie: margot@manufaktura-radosci.pl


Blog psychologia, blog rozwój osobisty, blog inspiracja, współpraca blog, wpływowy blog, quality blog, slow blogging, kobiecy blog

Manufaktura Radości zdobyła w lutym 2014 roku prestiżowy tytuł "Najlepszego Bloga Roku" w kategorii "Pasje i zainteresowania". 


Każdego miesiąca notuję ponad 100 tysięcy odsłon. Ponad 60 % czytelników to osoby stale powracające do Manufaktury, zaangażowanie fanów na Facebooku ( aktualnie ponad 20 100 osób), to ponad 85 %  w skali miesiąca. Większość czytelników to kobiety w wieku 25-45 lat, głównie z dużych ośrodków miejskich. Współpraca SOCIAL MEDIA i CONTENT MARKETING

Jeśli potrzebujesz współpracy poza blogiem, szukasz content managera, osoby, która napisze dla Ciebie ciekawe i angażujące teksty na każdy temat, albo zajmie się kanałami Social Media, również zapraszam do kontaktu. 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ. 


Współpraca content marketing, teksty, copywriter, social media