Women Power Katowice - zapisy!

/
4 Komentarzy


Women Power tym razem na  Śląsku! Wiem, że wiele z Was czeka, więc nie zwlekajcie z decyzją! Namówcie koleżankę, weźcie przyjaciółkę i do zobaczenia! 


Kobieca moc obrosła w wiele mitów, a wiele z nich żyje w nas. Wydaje się nam czasem, że to "coś" co przypada w udziale tylko nielicznym, a to nieprawda. Każda z nas to ma.  Nie każda jednak o tym wie i umie to wydobyć. 

Jak to zrobić? Na dobry początek trzeba zrozumieć, że prawdziwa siła nie bierze się z udawania kogoś kim się nie jest, ale z odkrywania kim się naprawdę jest i czerpania z tego garściami. 

I to będziemy robić na warsztacie! 


Women POWER w Katowicach! 

Jeśli czujecie, że z różnych względów nie realizujecie pełni swojego potencjału, miewacie problemy z odmawianiem, wiecznie porównujecie się z innymi, chcecie więcej, ale jakoś nie wychodzi, a do tego czasem dopada Was niemoc, albo kompleksy, to ten warsztat jest dla Was. 

Dodamy Wam odwagi do tego, aby być sobą, mocy do mówienia "NIE" i "TAK", oraz pokażemy jak wydobyć piękno, które jest ukryte w środku. 

Jestem pewna, że to będą 2 wyjątkowe dni!


Co będziemy robić podczas dwóch dni warsztatu?

Nasze spotkanie będzie się składało z 4 segmentów: 

 • Trening asertywności
 • Samoobrona i stawianie granic
 • Bajkoterapia
 • Wizaż -  jak wydobyć z siebie to co najpiękniejsze? 


Kto poprowadzi spotkania?


Małgosia Dawid-Mróz, czyli ja. Blogerka,
pisarka, poszukiwaczka sensu w bajkach i w życiu.

Porozmawiamy wspólnie o asertywności i napiszemy od nowa 
Twoją bajkę o życiu. 


Monika Banach - Lechowska: psycholog, coach, kobieta,
która nie boi się wyzwań, nawet jeśli oznaczają podnoszenie sztangi na siłowni. Paweł Machoń - instruktor wschodnich sztuk walki, instruktor taktyki

 i techniki interwenci w służbach mundurowych, 
instruktor samoobrony kobiet z wieloletnim doświadczeniemMałgosia Salawa - Kosmetyczka, propagatorka zdrowego podejścia do  dbania o siebie, zdrowego odżywiania, pielęgnacji i zdrowego ruchu. Zwolenniczka małych kroków prowadzących do dużych zmian. Autorka bloga "Zdrowa Kuchnia Sowy."Czego się nauczę, co zyskam?

 • Jak odmawiać, kiedy to konieczne?
 • Jak wychodzić z roli ofiary?
 • Jak walczyć o swoje zdanie, rację?
 • Jak budować autentyczną pewność siebie w życiu prywatnym i w pracy?
 • Jak się bronić gdy coś, ktoś mi zagraża?
 • Jak odkrywać role, które gram i pisać nowe, sprzyjające scenariusze?
 • Jak wydobyć swoje naturalne piękno i cieszyć się sobą?


Opinie o warsztacie:

"Warsztaty były po prostu rewelacyjne! Najbardziej podobały mi się warsztaty z asertywności i uświadomienie sobie że mam wiele praw, o których nigdy nawet bym nie pomyślała! Na drugim miejscu stawiam warsztaty z bajkoterapii, które okazały się bardzo otwierające ale i motywujące do działania! Magia i moc to chyba dwa najlepsze słowa które odzwierciedlają to co zadziało się podczas tych dwóch pełnych wrażeń dni!"


"Szkolenie "Women Power" to najlepsza inwestycja jaką mogłam poczynić! Świetnie spędzony czas z Małgosią i Moniką - prowadzącymi warsztaty, dziewczyny bardzo dbały o atmosferę w grupie, a zarazem czułam się zaoopiekowana, mogłam wyrazić co myślę, bez uczucia bycia ocenianą, przekazana wiedza z zakresu asertywności,a późniejsze jej przećwiczenie bardzo mi się przydało. Pisanie swojej bajki jest dla mnie pomocne i zaskakujące, odkrywam samą siebie :) Samoobrona poprowadzona przez Pawła, była doskonałym elementem pasującym do układanki pt. Moc Kobiety. Paweł - doświadczony ekspert najpierw przedstawił "teorię" w sposób ciekawy, a potem pokazał bardzo przydatne triki, które później można było przećwiczyć i sprawdzić jak sama ze sobą zachowuję się w sytuacji ataku na swoje życie i zdrowie. Jako, że kobiety zawsze chcą czuć się piękne, więc część urodowa była pożądana, można było dowiedzieć jakie kolory pasują do danego typu urody oraz zobaczyć na co zwracać uwagę przy wykonywaniu makijażu. Udział w szkoleniu był bardzo dobrze spędzonym czasem i ogromnie cieszę się, że podjęłam decyzję, by wziąć udział w warsztatach. Bardzo dużo zyskałam dla siebie (...)."


Czy może być lepsza rekomendacja? 100% na tak.
Szczerze, naprawdę jestem wzruszona i bardzo się cieszę :) 


"Warsztaty dały mi możliwość zrobienia kolejnego małego kroku w kierunku, w którym chcę podążać. Był to dla mnie zastrzyk dobrej energii i serdeczności od innych. Myślę, że dzięki temu zyskałam odrobinę więcej pewności siebie. Bardzo podobała mi się część o asertywności, dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, na kilka spraw spojrzałam też z zupełnie innej strony. Zaskoczył mnie fakt, że mówienie komplementów i (konstruktywne) krytykowanie innych również są elementami asertywności. Możliwość przećwiczenia sytuacji z życia w bezpiecznym otoczeniu i komentowanie na bieżąco, co robimy źle lub dobrze jest bezcenna. Monika jest doskonałym przykładem osoby, która wie o czym mówi – sama jest bardzo asertywna ;) Część o samoobronie pozwoliła mi wydobyć z siebie głos, o którym chyba już zapomniałam, że może zabrzmieć tak silnie i pewnie. Nie miałam wcześniej okazji uczestniczyć w tego typu zajęciach i cieszę się, że w końcu mi się udało. Paweł był świetnie przygotowany merytorycznie i okazał się facetem z fantastycznym poczuciem humoru i dystansem co jest niezbędne przy pracy z dużą grupą kobiet :) Wydaje mi się, że część bajkowa była dla mnie najważniejsza, ponieważ uwielbiam bajki i często doszukuję się w nich analogii do sytuacji z mojego życia. Małgosia opowiedziała nam swoje życie w formie bajki, którą zaczęła bardzo świadomie kształtować. Nie spodziewałam się, że tak dużym emocjonalnym przeżyciem będzie dla mnie opisanie mojej własnej bajki do chwili obecnej, a potem… dokończenie jej jak tylko sobie wymarzę! JA jestem Bohaterem mojej bajki! Fantastyczne i wyzwalające uczucie, ale też olbrzymia odpowiedzialność. Część wizażowa również była moim pierwszym zetknięciem się z tego typu zajęciami. Dowiedziałam się jaki mam typ urody, jakie kolory są dla mnie odpowiednie. Ewa objaśniła nam podstawowe zasady dotyczące ubioru i makijażu. Mimo, że nastawiłam się głównie na duchowo-psychologiczną-coachingową część warsztatów, wizaż też okazał się ciekawy. Wiele mówiłyśmy też na warsztatach o byciu tu i teraz. I ten czas, który spędziłyśmy ze sobą był właśnie taki – obecny, gęsty od emocji. Fakt, że miałyśmy tylko 2 dni żeby zmieścić tyle zajęć pozostawił pewien niedosyt, ale też rozpalił chęć, żeby obserwować i uczyć się siebie więcej. Co za wdzięczny obiekt do nauki – dostępny 24/7 ;) Dziękuję Wam jeszcze raz i czekam na kolejne równie inspirujące warsztaty! :) 

Gdzie, kiedy, za ile? 

Warsztat odbędzie się w Katowicach: Miejski Dom Kultury „Koszutka” Filia „Dąb” Ul. Krzyżowa 1, 11-12 marca (sobota i niedziela). 

W sobotę będziemy pracowały od 10 do 18, w niedzielę od 10 do 16. 

Koszt udziału w warsztacie (2 dni), to 350 zł. 

Przedsprzedaż: 

Do 20 lutego lub do wyczerpania miejsc: koszt biletu w przedsprzedaży: 299 zł. 


UWAGA: Bilety zakupione w przedsprzedaży nie podlegają zwrotowi. 


Zapisy: Mailowo: margot@manufaktura-radosci.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzimy dostępność miejsca i podamy dane do przelewu. Uwaga!  Tylko opłacone zgłoszenia gwarantują miejsce na warsztacie. 


Jeśli jeszcze się wahasz, więcej opinii, zdjęć, relacje znajdziesz TU i TU


Maksymalna ilość uczestniczek to 20. Zapraszamy Panie w każdym wieku - warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest jedynie ukończenie 18 lat :) 


Zapraszamy Was serdecznie! 

Zobacz również

4 komentarze:

 1. Bardzo chętnie pobyłabym i naładowała akumulatory z Wami dziewczyny/kobiety, ale gdzieś bliżej Szczecina lub w Szczecinie. ZAPRASZAM na Pomorze Zachodnie :)
  olga

  OdpowiedzUsuń
 2. "Trzykropek" daje nadzieję :)
  olga

  OdpowiedzUsuń
 3. Super. Wybralabym sie, ale: 1. Mieszkam za granica). 2. W Katowicach bywam rzadko. Zycze udanych warsztatow i duzo radosci :-

  OdpowiedzUsuń

Twoje komentarze są dla mnie bardzo cenne. Zostaw znak, że byłeś, podziel się swoim doświadczeniem, pamiętaj o empatii.
Komentarze są moderowane.
Dziękuję :)