WOMEN POWER w Krakowie!

/
14 Komentarzy


Warsztaty Women Power, o kobiecej mocy i pięknie, które odbyły się w listopadzie w Warszawie, jadą do Krakowa. W lutym planujemy również Wrocław. Stay tuned!


Jestem Wam winna relację, ale ostatnio dzieje się bardzo dużo, tematy gonią jeden drugi i dlatego postanowiłam nie pisać o moich osobistych wrażeniach (było super!!!), ale oddać głos uczestniczkom. Oto kilka z ich wypowiedzi: 


"Warsztaty były po prostu rewelacyjne! Najbardziej podobały mi się warsztaty z asertywności i uświadomienie sobie że mam wiele praw, o których nigdy nawet bym nie pomyślała! Na drugim miejscu stawiam warsztaty z bajkoterapii, które okazały się bardzo otwierające ale i motywujące do działania! Magia i moc to chyba dwa najlepsze słowa które odzwierciedlają to co zadziało się podczas tych dwóch pełnych wrażeń dni!"


"Szkolenie "Women Power" to najlepsza inwestycja jaką mogłam poczynić! Świetnie spędzony czas z Małgosią i Moniką - prowadzącymi warsztaty, dziewczyny bardzo dbały o atmosferę w grupie, a zarazem czułam się zaoopiekowana, mogłam wyrazić co myślę, bez uczucia bycia ocenianą, przekazana wiedza z zakresu asertywności,a późniejsze jej przećwiczenie bardzo mi się przydało. Pisanie swojej bajki jest dla mnie pomocne i zaskakujące, odkrywam samą siebie :) Samoobrona poprowadzona przez Pawła, była doskonałym elementem pasującym do układanki pt. Moc Kobiety. Paweł - doświadczony ekspert najpierw przedstawił "teorię" w sposób ciekawy, a potem pokazał bardzo przydatne triki, które później można było przećwiczyć i sprawdzić jak sama ze sobą zachowuję się w sytuacji ataku na swoje życie i zdrowie. Jako, że kobiety zawsze chcą czuć się piękne, więc część urodowa była pożądana, można było dowiedzieć jakie kolory pasują do danego typu urody oraz zobaczyć na co zwracać uwagę przy wykonywaniu makijażu. Udział w szkoleniu był bardzo dobrze spędzonym czasem i ogromnie cieszę się, że podjęłam decyzję, by wziąć udział w warsztatach. Bardzo dużo zyskałam dla siebie (...)."


Czy może być lepsza rekomendacja? 100% na tak.
Szczerze, naprawdę jestem wzruszona i bardzo się cieszę :) 


"Warsztaty dały mi możliwość zrobienia kolejnego małego kroku w kierunku, w którym chcę podążać. Był to dla mnie zastrzyk dobrej energii i serdeczności od innych. Myślę, że dzięki temu zyskałam odrobinę więcej pewności siebie. Bardzo podobała mi się część o asertywności, dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, na kilka spraw spojrzałam też z zupełnie innej strony. Zaskoczył mnie fakt, że mówienie komplementów i (konstruktywne) krytykowanie innych również są elementami asertywności. Możliwość przećwiczenia sytuacji z życia w bezpiecznym otoczeniu i komentowanie na bieżąco, co robimy źle lub dobrze jest bezcenna. Monika jest doskonałym przykładem osoby, która wie o czym mówi – sama jest bardzo asertywna ;) Część o samoobronie pozwoliła mi wydobyć z siebie głos, o którym chyba już zapomniałam, że może zabrzmieć tak silnie i pewnie. Nie miałam wcześniej okazji uczestniczyć w tego typu zajęciach i cieszę się, że w końcu mi się udało. Paweł był świetnie przygotowany merytorycznie i okazał się facetem z fantastycznym poczuciem humoru i dystansem co jest niezbędne przy pracy z dużą grupą kobiet :) Wydaje mi się, że część bajkowa była dla mnie najważniejsza, ponieważ uwielbiam bajki i często doszukuję się w nich analogii do sytuacji z mojego życia. Małgosia opowiedziała nam swoje życie w formie bajki, którą zaczęła bardzo świadomie kształtować. Nie spodziewałam się, że tak dużym emocjonalnym przeżyciem będzie dla mnie opisanie mojej własnej bajki do chwili obecnej, a potem… dokończenie jej jak tylko sobie wymarzę! JA jestem Bohaterem mojej bajki! Fantastyczne i wyzwalające uczucie, ale też olbrzymia odpowiedzialność. Część wizażowa również była moim pierwszym zetknięciem się z tego typu zajęciami. Dowiedziałam się jaki mam typ urody, jakie kolory są dla mnie odpowiednie. Ewa objaśniła nam podstawowe zasady dotyczące ubioru i makijażu. Mimo, że nastawiłam się głównie na duchowo-psychologiczną-coachingową część warsztatów, wizaż też okazał się ciekawy. Wiele mówiłyśmy też na warsztatach o byciu tu i teraz. I ten czas, który spędziłyśmy ze sobą był właśnie taki – obecny, gęsty od emocji. Fakt, że miałyśmy tylko 2 dni żeby zmieścić tyle zajęć pozostawił pewien niedosyt, ale też rozpalił chęć, żeby obserwować i uczyć się siebie więcej. Co za wdzięczny obiekt do nauki – dostępny 24/7 ;) Dziękuję Wam jeszcze raz i czekam na kolejne równie inspirujące warsztaty! :) Działo się tak dużo, że zapomniałam o wspólnym zdjęciu. Ale teraz się poprawię :) "Dla mnie te warsztaty były niesamowite bo znalazłam w nich potwierdzenie, że moja nowa bajka o życiu właśnie się dzieje :-) Potrzebowałam tego bardzo, żeby przestać szukać a zacząć żyć. Cudowne dwa dni. Nie przestawajcie dawać siły do zmiany innym ludziom."


No więc działamy! 

Zapraszamy Was do Krakowa, 23-24 stycznia 2016. Będziemy pracowały w sobotę od 10 do 18 i w niedzielę od 9 do 16. 

Spotykamy się w siedzibie stowarzyszenia Nowa Psychologia, nieopodal krakowskiego Rynku. 
Program pozostaje bez zmian, z wyjątkiem części urodowej, która tym razem pójdzie odrobinę bardziej w kierunku naturalnej pielęgnacji i podkreślania urody. 

Poprowadzi ją Małgosia Salawa, kosmetyczka i propagatorka zdrowego podejścia do dbania o siebie, autorka bloga Zdrowa Kuchnia Sowy

Więcej informacji o warsztacie znajdziecie TUTAJ. 


Zapisy

Aby się zapisać kliknij TUTAJ. 

Do końca grudnia obowiązuje specjalna cena warsztatu - 299 zł. 

Cena od 1 stycznia: 350 zł. 

Maksymalna liczba osób: 21. 

Istnieje również opcja zakupu warsztatu jako prezentu. Jeśli jesteś zainteresowany/a taką formą  - proszę napisz do mnie - ustalimy szczegóły :) 


Do zobaczenia !


Zobacz również

14 komentarzy:

 1. Pani Małgosiu może następnym razem Warszawa albo Gdańsk?

  Pozdrawiam serdecznie
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Marto,
   Warszawa dopiero była, a o Gdańsku pomyślimy :)
   Mam też w planach jakiś warsztat weekendowy z noclegami - może wczesną wiosną, gdzieś po środku Polski :)

   Usuń
  2. A może Katowice?

   Usuń
 2. Małgosiu, gratuluję Ci tak pięknego osobistego rozwoju i życzę dalszych sukcesów... Piękne i wzruszające jest to, co robisz. To bardzo takie "moje" i bardzo blisko mi do takich działań.
  Dziękuję...
  Inka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu zapraszamy do Trójmiasta:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gosiu, super, że w lutym zawitasz we Wrocławiu :) buziaki - Kasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że kiedyś się załapię na takie warsztaty...

  OdpowiedzUsuń
 6. Małgosiu , możesz podać datę warsztatów we Wrocławiu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 20-21 luty, szczegóły podam na początku stycznia :)

   Usuń
 7. Pani Małgosiu, a może udałoby się też zorganizować takie warsztaty w Katowicach albo Bielsku-Białej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może.. narazie zapraszamy bardzo serdecznie do Krakowa. Mamy jeszcze miejsca, a daleko nie jest ani z Katowic, ani z Bielska :)

   Usuń

Twoje komentarze są dla mnie bardzo cenne. Zostaw znak, że byłeś, podziel się swoim doświadczeniem, pamiętaj o empatii.
Komentarze są moderowane.
Dziękuję :)